Wegens groot succes 2 edities 'rondje langs de vliet'

11 March 2021, 19:54 uur
Den Haag & Regio
mainImage
Ingezonden

Op vrijdag 2 april en zaterdag 3 april en zondag 4 en 5 april (eerste en tweede paasdag een speciale paaseditie) houden 5 toprestaurants in Rijswijk en Voorburg een heerlijke wandeling. Letterlijk. Want tijdens deze wandeling van 10 kilometer heb je 5 culinaire tussenstops waar je kan genieten van heerlijke take-away hapjes en drankjes.

Wanneer je mee wilt doen met deze culinaire wandeling kan je op de website een starttijd kiezen. Per dag kan je kiezen uit een groot aantal starttijden, dus als je op tijd bent, zit je er zeker bij. De route staat ook op deze website. Je volgt de route volgens een vast schema. Dat is anders dan bijvoorbeeld bij de WijnSpijs wandelingen. Je start bij Restaurant ’t Ganzenest dan maak je een uitstapje naar Voorburg met een stop in Villa La Ruche, Brasserie de Koepel en via Restaurant Central Park ga je weer terug naar Rijswijk voor een heerlijk dessert bij Savarin.

Deelname aan de wandeling inclusief alle hapjes kost € 45,99 (incl. € 0,99 servicekosten) p.p. Je kan hierbij ook een wijn arrangement mee bestellen voor € 30,- p.p. Moet je hierna nog met de auto naar huis? Kies dan voor de non-alcoholische variant voor € 30,- p.p. Kijk voor het menu, de starttijden en tickets op de website.